Hakkımızda

 HAKKIMIZDA

TÜRSAB A grubu seyahat acentesi olan Yeniden Tur;2008 yılından bu yana dinamik, profesyonel ve eğitimli kadrosuyla siz gezi dostlarıyla birlikte güzel anılara yenilerini eklemeye devam etmektedir. Yurt içi kültür turları, okul, dernek, şirket, kulüp, ticaret ve sanayi odaları gezileri, bayi tanıtım toplantıları, otel rezervasyonları, uçak biletleri, gemi turları Yeniden Tur’un turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır. Tur programları ve kampanyaları ile her zaman ilklere imza atmış olan acentemiz, güvenilirliği, samimiyeti, üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi ile büyük, orta, küçük boy işletme, kurum ve kuruluşların her türlü kurumsal seyahat ihtiyacını ve ayrıca bireylere toplu çözümler sunmaktadır. Yeniden Tur; koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyip, hizmetlerini sürekli iyileştirerek bölgesinde sektör lideri ve saygın bir marka olma hedefi için siz müşterileri başta olmak üzere tüm paydaşları ile birlikte yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

                                                                NEDEN YENİDEN TUR? 

* Müşterilerimizi misafir olarak kabul eder ve misafirlerine sahip çıkma ilkesi ile huzurlu, rahat, sorunsuz hizmet sunmak için çalışır. 

* Tüm tatil ve tur organizasyonlarını kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla sizlere sunar. 

* Her türlü tanıtım ilanlarımızda; turlarımızla ilgili tüm bilgileri açık, net ve doğru şekilde vererek yanıltıcı ve aldatıcı bilgilendirmelerden kaçınır, can sıkıcı süprizlerle karşılaşmanızı önler. 

* Lüks araç filosu, güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle sizleri her organizasyonda kaliteli ve güvenilir hizmet ile buluşturur. 

* Deneyimli şoförleri ile güvenilir yolculuk ve tüm turlarında hazır bulunan rehberleri sayesinde gezi alanları hakkında geniş  bilgilendirme sunar. 

* Siz değerli misafirlerimizin can ve mal güvenliğini sağlamak için her misafire ayrı ayrı seyahat sigortası yaparak taşıma kurallarına uymayı kendine ilke edinir. 

* Öneri ve eleştirilerinizi dikkate alarak sürekli kendini yeniler. 

* Sahip olduğumuz amatör ruh ve heyecanı profesyonel bir hizmetle birleştirerek en güzel hizmeti sunar.